„Saulkrastu gardumu” ceptuves vēsture aizsākās 2009.gadā, kad Kalvišu ģimene, pasaules finanšu krīzes laikā zaudēja ienākumu avotu un bija spiesti meklēt virzienu, kurā attīstīt savu biznesu. Izvērtējot tirgus situāciju, cilvēku vēlmes un iespējas, sapratām, ka pārtiku ļaudis patērē nemainīgi. Tika nolemts mēģināt veiksmi jomā, kas ir arī sievas Ilzes sirdslieta – konditorejā.

Liels darbs, vairāk kā gada garumā, tika ieguldīts recepšu izvēlē un izstrādāšanā, jo, saprotams, lai iegūtu klientu interesi un uzticību, piedāvājumam jābūt īpašam.  Akcents tika likts tieši uz dabīgu izejvielu izmantošanu, bez pārtikas “uzlabotājiem”. Un šis bija pareizais lēmums, cilvēki to novērtēja!

Un tā 2011.gadā tapa mājražošanas uzņēmums ar savu produkciju, kas ir atšķirīga no ierastā veikalu piedāvājuma un ar savu īpašo garšu, kā bieži no klientiem dzirdēts – bērnības garšu. Gardumi aktīvi tika piedāvāti Rīgas zemnieku tirdziņos un Gadatirgos daudzviet Latvijā. Ātri vien izveidojās plašs pastāvīgo klientu loks. Bija skaidrs, ka ir izvēlēts pareizais virziens un tas ir jāturpina.

2014.gadā tika reģistrēts  SIA „Superpīrāgs” un iznomātas telpas konditorejas ceham Saulkrastos. Uzņēmuma nosaukums, būtībā, bija klientu radīts, jo bieži vien dzirdētas atsauksmes: „Tie nu gan ir Super Pīrāgi!” .

Kā zināms – „Pastāvēs, kas pārvērtīsies!” un arī Kalvišu ģimenes ceptuvē attīstība nevarēja apstāties, tāpēc tika īpaši domāts par produkciju, ko piedāvāt tirdzniecībai vietējos veikalos, un tā tapa preču līnija „Saulkrastu gardumi”. Tika izstrādāts logo un izvēlēti stilīgi eko iepakojumi. Produkciju ar šo logo cilvēki sāka iegādāties kā suvenīru, kā dāvanu no Saulkrastiem.

Ar “Saulkrastu gardumi” preču klāstu kļuvām atpazīstamāki tieši Saulkrastos, jo līdz tam, daudzi, joprojām par mums nezināja. Pakāpeniski “Saulkrastu gardumi” attīstijās ne tikai kā preču līnija, bet arī, nu jau, kā brends. Tādēļ bija loģiski, ka turpinājums sekos;)

2021.gada janvārī “Saulkrastu gardumi” uzsāka ēdienu piegādi uz mājām. Iegādājāmies “bulku vāģi”, aplīmējām ar atpazīšanas zīmēm un “aiziet”! Attiecīgi bija jāpapildina produkcijas piedāvājums. Picas, burgeri, nūdeles ar dažādām mērcēm, “pokiji” (salātu izlase), u.c. gardumi tieši līdz namdurvīm.

Šī paša gada vasarā turpinājām ēdienu piegādes, nu jau sadarbībā ar kafejnīcu “Saules dārzs”, kurš arī ir Kalvišu ģimenes uzņēmums. Ēdienu karte tika papildināta ar šašliku, karbonādēm, zupām, desertiem u.c. vēderpriekiem.

Turpinājums sekos…;)